Bramex » Blog

Blog

Wybór bramy to ważna kwestia, bo takich zakupów nie robi się codziennie. Dziś podpowiadamy, co warto wziąć pod uwagę podczas procesu decyzyjnego i czy dobrym pomysłem jest samodzielny montaż napędu.

Wybór bramy wjazdowej to przysłowiowa kropka nad „i” w dziele zabezpieczania terenów przydomowych. Oczywiście wygląd konstrukcji nie może zupełnie odbiegać od kształtu całego ogrodzenia, może jednak cechować się znacznie bogatszą formą. Czy efekt unikatowości jest zarezerwowany wyłącznie dla najpopularniejszych bram kutych? Bynajmniej.
Domofon stanowi niezbędne uzupełnienie systemu obsługi bramy. Z jego pomocą można swobodnie komunikować się z odwiedzającymi bez konieczności wpuszczania ich na teren posesji (jeśli nie są oni odwiedzającymi chcianymi) oraz sterować zamkami bramy i furtki. Wideofon pozwala jednak na znacznie więcej.
Osoby zainteresowane zakupem bramy nie mogą narzekać na ubogość rynku. Mają bowiem do dyspozycji szeroką ofertę marketów budowlanych, sklepów internetowych i wreszcie producentów samodzielnie promujących swoje towary. Rodzi się zatem pytanie: stawiać na indywidualizm czy lepiej potraktować bramę czysto użytkowo?
Na koszt wykonania kompletnego ogrodzenia wraz z bramą ma wpływ wiele czynników. Zaliczymy do nich rozmiary i rzeźbę terenu działki, jej lokalizację, rodzaj materiałów wybranych przez klienta, docelową szerokość bramy i furtki etc. W przypadku nieco większych działek (i wymyślnych projektów) inwestycja może pochłonąć nawet kilkadziesiąt tys. zł.
Prócz siłowników dedykowanych bramom rozwieralnym lub przesuwnym, systemy służące ich automatyzacji składają się z szeregu elementów dodatkowych. Mowa tu choćby o centralach sterujących czy pilotach, bez których zdalne zawiadywanie bramą nie byłoby możliwe. Czy można połączyć to wszystko w działającą całość bez udziału fachowców?
W przypadku garaży przydomowych, położonych na terenie posesji, brama garażowa stanowi dopełnienie całego kompleksu mieszkalnego. Istotna jest zatem jej kolorystyka, faktura oraz materiał, z którego została wykonana. Najważniejsza z punktu widzenia użytkownika jest jednak funkcjonalność – nieosiągalna bez wdrożenia automatyzacji.
Wybór konkretnej bramy powinien być poparty w pierwszej kolejności analizą wymiarów działki, odległości pomiędzy drogą a ogrodzeniem, długości podjazdu oraz promienia skrętu użytkowanego samochodu. Zgromadzenie tych danych pozwala z góry wykluczyć wszystkie te modele, których obsługa mogłaby przysparzać na co dzień problemów.

Kiedy nowoczesne rozwiązania automatyczne trafiły wreszcie pod strzechy, z miejsca zaczęły się cieszyć dużą popularnością. Samozamykające się bramy, lampy z fotokomórkami, regulatory natężenia światła – to tylko niektóre przykłady udogodnień oferowanych z roku na rok w coraz atrakcyjniejszych cenach. Cena nie zawsze idzie jednak w parze z jakością.
Domofony stanowią nieodzowny element automatycznych systemów do obsługi bram. Z tego względu ich wyborowi warto poświęcić nieco więcej czasu, by nie stały się one słabym punktem całego zestawu. Aby ułatwić proces zakupowy, dziś przyjrzymy się jednym z najpopularniejszych rozwiązań domofonowych, oferowanych przez firmę Urmet i Farfisa. Dlaczego akurat im? Ze względu na cenę i niezawodność, gdyż naprawa domofonu jest często nieopłacalna.
Jeżeli poszukujesz nowoczesnych systemów automatyki do bram, zapraszamy do Bramex. W Firmie Usługowo Handlowej Bramex znajdziesz zaawansowane technologicznie i jednocześnie sprawdzone bramy i siłowniki do bram.  W Końskich stale dbamy o rozbudowanie naszej bogatej oferty, więc z pewnością znajdziesz to co odpowiada ci najbardziej. Do twojej dyspozycji jest również wyszkolona kadra ekspertów. Nasi pracownicy o bramach i napędach do bram wiedzą wszystko.
FHU Bramex oferuje idealne rozwiązania z dziedziny auto9matyki do bram dla wszystkich osób ceniących wygodę i nowoczesność. Nasze rozwiązania są sprawdzone i niezawodne -  nie ma mowy o zacinających się mechanizmach.

W FHU Bramex znajdziesz solidne bramy i napędy do bram. Obejmujemy swoim zasięgiem całe województwo świętokrzyskie, w tym Ostrowiec Świętokrzyski,
Zapewniamy fachowe doradztwo naszych wyszkolonych ekspertów, gwarantujemy jakość obsługi na najwyższym poziomie. Z FHU Bramex szybko i sprawnie znajdziesz idealne mechanizmy i napędy do bram.

Oferta PHU Bramex to wspaniałe rozwiązanie dla wszystkich szukających solidnych i sprawdzonych systemów automatyki do bram.

Zapewniamy zaawansowane technologicznie i niezawodne napędy do bram.  FHU Bramex dba o ciągły rozwój oferty handlowej dostępnej na terenie Sandomierza.  
W trosce o klienta, na każdym etapie zapewniamy fachowe doradztwo ekspertów w dziedziny automatyki do bram, w tym automatyki do bram skrzydłowych.
Bramex oferuje doskonałej jakości rozwiązania z zakresu automatyki do bram. W Bramex proponujemy zarówno nowoczesne jak i sprawdzone bramy i napędy do bram, dostępne również na terenie Opatowa. W PHU Bramex zapewniamy fachowe doradztwo wykwalifikowanej kadry ekspertów.  Nasi pracownicy sprawnie podpowiedzą najbardziej optymalne rozwiązania z zakresu automatyki do bram, w tym bram skrzydłowych.
Oferta firmy usługowo handlowej Bramex to idealne rozwiązanie dla wszystkich szukających nowoczesnych systemów automatyki do bram na terenie Staszowa. Oferujemy bramy i napędy do bram wysokiej jakości.  Bramex stale rozwija swoją ofertę dostępną na terenie Staszowa, dlatego nasze systemy są zaawansowane technologicznie i jednocześnie niezawodne.
W trosce o klienta, na każdym etapie transakcji zapewniamy fachową pomoc wyszkolonej kadry pracowników.
Bramex to wiodąca w województwie świętokrzyskim firma oferująca świetnej jakości rozwiązania z zakresu napędów do bram. Jeśli potrzebujesz pomocy w doborze odpowiedniego systemu, w Bramex oferuje swoje usługi również na terenie Kazimierzy Wielkiej.
Zapewniamy fachowe doradztwo wykwalifikowanej kadry pracowników na każdym etapie, również po zakupie.
Jeżeli poszukujesz niezawodnych i funkcjonalnych systemów automatyki do bram, witamy w FHU Bramex.
W Firmie Usługowo Handlowej Bramex oferujemy zaawansowane technologicznie i jednocześnie sprawdzone bramy i napędy do bram.  Nieustannie  dbamy o rozbudowanie naszej bogatej oferty dla naszych klientów z Buska – Zdroju, oferując produkty wysokiej jakości.
na miejscu do dyspozycji jest również nasza kadra ekspertów, która o bramach i napędach do bram wie wszystko.
Oferta firmy Bramex to idealne rozwiązanie dla wszystkich szukających nowoczesnych systemów automatyki do bram. Zapewniamy zaawansowane technologicznie i jednocześnie sprawdzone bramy i napędy do bram.  Bramex stale rozwija swoją ofertę dostępną na terenie Pińczowa.  
W trosce o klienta, na każdym etapie zapewniamy fachową pomoc wyszkolonej kadry ekspertów. Automatyka do bram to nasza pasja.
Bramex to wiodąca w województwie świętokrzyskim firma oferująca doskonałej jakości rozwiązania z zakresu automatyki do bram. Na terenie Skarżysko-Kamiennej dostępne są nowoczesne i sprawdzone bramy i napędy do bram.  
Jeśli potrzebujesz pomocy w doborze odpowiedniego systemu, w Bramex zapewniamy fachowe doradztwo wykwalifikowanej kadry pracowników.
Bramex to Firma Usługowo Handlowa mająca w swojej ofercie doskonałej jakości rozwiązania z zakresu automatyki do bram. W Bramex są zarówno nowoczesne jak i sprawdzone bramy i napędy do bram na terenie Jędrzejowa. W FHU Bramex zapewniamy fachowe doradztwo wykwalifikowanej kadry pracowników. Nasi eksperci doskonale i niezwykle trafnie podpowiedzą najbardziej optymalne rozwiązania.
Firma Usługowo handlowa Bramex oferuje nowoczesne i sprawdzone bramy i napędy do bram na terenie Włoszczowej. Ponieważ automatyka do bram jest naszą pasją, stale dbamy o rozwój zarówno naszej bogatej oferty jak również kadry ekspertów. Nasi pracownicy nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje, oferując wysoką jakość obsługi. O bramach i siłownikach do bram, wiemy wszystko.
Jeżeli szukasz w województwie świętokrzyskim nowoczesnych i sprawdzonych bram oraz napędów do nich, zapraszamy do skorzystania z oferty, którą przygotował Bramex. Firma Handlowo Usługowa Bramex ma swoją siedzibę w Morawicy k. Kielc, jednak swoim zasięgiem obejmuje całe województwo. Pracują z nami najlepsi eksperci i doskonali monterzy. Nieustannie podnosimy kwalifikacje naszej kadry, dlatego gwarantujemy jakość obsługi na najwyższym poziomie.