Bramex » Blog » Automatyka do bram woj. świętokrzyskie

Blog

Automatyka do bram woj. świętokrzyskie

Jeżeli szukasz w województwie świętokrzyskim nowoczesnych i sprawdzonych bram oraz napędów do nich, zapraszamy do skorzystania z oferty, którą przygotował Bramex. Firma Handlowo Usługowa Bramex ma swoją siedzibę w Morawicy k. Kielc, jednak swoim zasięgiem obejmuje całe województwo. Pracują z nami najlepsi eksperci i doskonali monterzy. Nieustannie podnosimy kwalifikacje naszej kadry, dlatego gwarantujemy jakość obsługi na najwyższym poziomie.

 

FHU Bramex - solidna i nowoczesna automatyka do bram

 

Siłownik do bramy garażowej Zenith G-60/100Bramex oferuje sprzęt do różnego typu bram – w tym skrzydłowych. Dostępne u nas siłowniki przesuwneskrzydłowegarażowe są wysoko cenione w całym województwie świętokrzyskim. Oferujemy także nowoczesnego typu szlabany i domofony.

 

Starannie dobrana oferta napędów do bram

 

Automatyka do bram to nasza pasja, dlatego codziennie oferujemy produkty i usługi najwyższej jakości. W FHU Bramex znajdziesz:

•    automatykę do bram takich uznanych marek jak Nice, Faac i Came,
•    fachowy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny,
•    tylko certyfikowane produkty,
•    akcesoria do bram w tym piloty, wyłączniki i listwy.

Wszystkie nasze produkty spełniają normy bezpieczeństwa. Oferowane w Bramex produkty są estetyczne, zachowują przy tym pełną funkcjonalność.

 

Najlepsza automatyka do bram w województwie świętokrzyskim

 

PRzesuwny siłownik do bramy RobusDo każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, za każdym razem dobierając produkty z oferty idealnie dopasowane do Twoich potrzeb. Oferujemy automatykę i napędy do bram skrojone na miarę. Istnieje również możliwość montażu zakupionych u nas systemów, na życzenie Klienta. Oferujemy również telefoniczną pomoc techniczną w trakcie samodzielnego montażu, którego podejmują się nasi Klienci i Partnerzy.