Bramex » Bramy

Bramy - FHU Bramex - Kielce

Bramy przesuwne posesjowe i garażowe - niezawodność i jakość wykonania

W tej kategorii produktów znajdziecie Państwo automatycznie otwierane bramy posesjowe i garażowe. Automatyka FHU Bramex w znaczący sposób podniesie prestiż i wartość Państwa domu, podnosząc komfort życia na co dzień.

Do końca 2015 roku promocja na bramę przesuwną 4m w świetle przeznaczoną pod samodzielną zabudowę sztachetkami lub innym materiałem w cenie 1400 zł wraz z wózkami pięciorolkowymi metalowymi z regulacją wysokości.

Podobna brama, 4,5 m w cenie 1600 zł

Bramy posesjowe

Nowoczesne bramy posesjowe stanowią połączenie estetyki oraz funkcjonalności. Solidne materiały zastosowane do stworzenia każdego skrzydła bramy, precyzja wykonania oraz możliwość automatyzacji, dają niemal nieograniczone możliwości. W zależności od szerokości wjazdu oraz wymiarów samej posesji można dobrać idealny model o optymalnej funkcjonalności.

Bramy posesjowe – bogaty wybór, wszechstronne rozwiązania

Spośród bram wjazdowych na posesję warto wybrać taką, której montaż oraz użytkowanie będą wygodne. Współczesne propozycje obejmują wiele wzorów, kształtów oraz kolorów, a dostosowanie odpowiedniego stylu do wyglądu domu lub podwórka pozwala zachować spójność z otoczeniem.

Nasza propozycja dotycząca bram posesyjnych sprawi, że z powodzeniem unowocześnisz własne otoczenie i uczynisz je bardziej praktycznym. Solidne bramy to przede wszystkim:

  • trwałość – wysokiej klasy materiały zastosowane podczas tworzenia bram sprawiają, że całość jest odporna na działanie czynników atmosferycznych oraz na uszkodzenia mechaniczne i przez długi czas zdobi posesję bez konieczności odnawiania,
  • użyteczność – pierwotna wersja skrzydeł bramy jest dostosowana do ręcznego otwierania i zamykania, natomiast opcjonalnie każdą oferowaną przez nas bramę można zautomatyzować za pomocą odpowiednio dobranych systemów,
  • płynna praca – prawidłowy montaż oraz zastosowanie specjalnych akcesoriów, na przykład odpowiednich wózków rolkowych, sprawiają, że brama będzie się otwierać płynnie, niehałaśliwie i zawsze po określonym torze,
  • możliwość wyboru modelu – dostępne opcje to między innymi bramy jedno- i dwuskrzydłowe, przesuwne lub rozwierane, prawostronne lub lewostronne; odpowiedni model można wybrać samodzielnie albo skorzystać z porady naszych fachowców.

Brama posesjowa jest dopełnieniem całego ogrodzenia, stanowi jego integralny element, dlatego powinna współgrać z pozostałymi fragmentami tego ogrodzenia, stanowiąc dodatkowe zabezpieczenie przed przypadkowym wejściem lub wjazdem osób trzecich na teren domostwa. Jednocześnie gdy brama jest zamknięta, pomaga uchronić dzieci i zwierzęta przed ryzykiem wtargnięcia na ulicę.

Wszechstronna usługa, czyli bramy wjazdowe z montażem

Nasze działania obejmują zarówno sprzedaż bram, jak też profesjonalny montaż. Dotyczy to skrzydeł danej bramy, lecz uwzględnia również automatykę oraz dodatkowe akcesoria. Dobrze dobrana i odpowiednio zamocowana brama może zatem już wkrótce stać się Twoją własnością.

W ramach naszych usług możemy również wykonać okresową konserwację, ewentualne naprawy i rozbudowę systemu. Każda realizacja jest przez nas odpowiednio omówiona, rzetelnie wyceniona oraz przeprowadzona zgodnie z wszelkimi normami, a także zgodnie z zasadami bezpieczeństwa.

Nowa jakość w Twoim najbliższym otoczeniu dzięki automatyzacji

Poza bramami wjazdowymi oferujemy także nowoczesne bramy garażowe. Ich automatyzacja sprawia, że auta w garażu są dodatkowo zabezpieczone przed kradzieżą, a wjazd lub wyjazd odbywa się bez wysiadania z samochodu. Dopełnieniem bram wjazdowych są natomiast domofony oraz wideodomofony, których bogaty wybór posiadamy w stałej sprzedaży. W firmie Bramex z powodzeniem zrealizujesz swoje plany dotyczące wszelkich bram wjazdowych.

Bramy garażowe

Popularne obecnie bramy garażowe tworzone są z wysokiej klasy materiałów, co wpływa na ich wygląd oraz usprawnia codzienne użytkowanie. Proponowane przez nas modele sprawdzają się w garażach nowych oraz w tych przeznaczonych do modernizacji. Profesjonalne wykonanie panelu bramy to pewność, że będzie ona służyć domownikom.

Różnorodność bram garażowych dla Twojej wygody

Współczesne bramy garażowe dają możliwość ręcznego lub automatycznego ich otwierania i zamykania. Może to być także system łączony, czyli brama zautomatyzowana, lecz z możliwością obsługi manualnej przy braku zasilania, na przykład podczas awarii prądu. Takie rozwiązanie jest niezwykle wygodne, pozwala przygotować się na każdą sytuację.

Wybierając bramę należy kierować się przede wszystkim specyfiką własnego garażu oraz indywidualnymi potrzebami, ponieważ wybór gotowych modeli jest na tyle bogaty, że można bez trudu znaleźć ten odpowiedni. Proponowane przez nas bramy są:

  • bezpieczne – przykład to zapobieganie przedwczesnemu zamknięciu skrzydeł lub paneli, gdy w ich polu znajduje się auto, człowiek lub inny obiekt; za tę funkcję odpowiadają specjalne czujniki lub fotokomórki, a brama wraca wtedy do pozycji otwartej,
  • łatwa w obsłudze – otwieranie jednym przyciskiem to niezwykła wygoda, kolejnym udogodnieniem jest obsługa bramy za pomocą pilota; brama zamyka się automatycznie, gdy auto wyjedzie z garażu lub wjedzie do niego,
  • cicha – płynna praca mechanizmu bramy jest efektem wielu czynników, między innymi odpowiedniego dobrania automatyki do modelu bramy, czyli do jej wymiarów i ciężkości; takie detale są istotne podczas zakupu,
  • estetyczna – ostateczny wygląd osiągany jest poprzez wyprofilowanie poszczególnych elementów, zastosowanie odpowiednich surowców wykończeniowych oraz nadanie koloru lub tekstury; ważne, aby całość współgrała z otoczeniem.

Niewątpliwym atutem w proponowanych przez nas bramach do garażu są funkcje dodatkowe wersji zautomatyzowanych. Przykład stanowi oświetlenie wewnątrz garażu, aktywowane podczas otwierania bramy, opcja „wietrzenie”, czyli niecałkowite zamknięcie skrzydła oraz inne, zależnie od indywidualnych potrzeb.

Skrzydło lub panele, czyli opcje otwierania bram garażowych

Bramy uchylne wyróżniają się otwieranym do góry skrzydłem i w ich przypadku ważna jest przestrzeń poza obrysem garażu, ponieważ otwarta brama wystaje przed ościeże podczas otwierania i w pozycji otwartej.

Dodatkowej przestrzeni nie trzeba natomiast do prawidłowego funkcjonowania bramy segmentowej, ponieważ panelowe skrzydło porusza się wewnątrz garażu na specjalnych szynach, a w pozycji otwartej bramy wszystkie jej panele znajdują się pod sufitem garażu.

Profesjonalnie zabezpieczony garaż, spokojni właściciele

Innowacyjność bram garażowych sprawia, że są one jednocześnie bezpieczne, stylowe oraz funkcjonalne. Odpowiednio zautomatyzowane, zwiększają wygodę użytkowania, a prawidłowo zamontowane dopełniają tę wygodę. Nasze realizacje na terenie Kielc oraz bliższych i dalszych okolic są przykładem wszystkich tych działań. Zapraszamy do kontaktu, z przyjemnością podejmujemy się kolejnych prac.