Bramex » Bramy » Bramy posesjowe

Bramy posesjowe

Nowoczesne bramy posesjowe stanowią połączenie estetyki oraz funkcjonalności. Solidne materiały zastosowane do stworzenia każdego skrzydła bramy, precyzja wykonania oraz możliwość automatyzacji, dają niemal nieograniczone możliwości. W zależności od szerokości wjazdu oraz wymiarów samej posesji można dobrać idealny model o optymalnej funkcjonalności.

Bramy posesjowe – bogaty wybór, wszechstronne rozwiązania

Spośród bram wjazdowych na posesję warto wybrać taką, której montaż oraz użytkowanie będą wygodne. Współczesne propozycje obejmują wiele wzorów, kształtów oraz kolorów, a dostosowanie odpowiedniego stylu do wyglądu domu lub podwórka pozwala zachować spójność z otoczeniem.

Nasza propozycja dotycząca bram posesyjnych sprawi, że z powodzeniem unowocześnisz własne otoczenie i uczynisz je bardziej praktycznym. Solidne bramy to przede wszystkim:

  • trwałość – wysokiej klasy materiały zastosowane podczas tworzenia bram sprawiają, że całość jest odporna na działanie czynników atmosferycznych oraz na uszkodzenia mechaniczne i przez długi czas zdobi posesję bez konieczności odnawiania,
  • użyteczność – pierwotna wersja skrzydeł bramy jest dostosowana do ręcznego otwierania i zamykania, natomiast opcjonalnie każdą oferowaną przez nas bramę można zautomatyzować za pomocą odpowiednio dobranych systemów,
  • płynna praca – prawidłowy montaż oraz zastosowanie specjalnych akcesoriów, na przykład odpowiednich wózków rolkowych, sprawiają, że brama będzie się otwierać płynnie, niehałaśliwie i zawsze po określonym torze,
  • możliwość wyboru modelu – dostępne opcje to między innymi bramy jedno- i dwuskrzydłowe, przesuwne lub rozwierane, prawostronne lub lewostronne; odpowiedni model można wybrać samodzielnie albo skorzystać z porady naszych fachowców.

Brama posesjowa jest dopełnieniem całego ogrodzenia, stanowi jego integralny element, dlatego powinna współgrać z pozostałymi fragmentami tego ogrodzenia, stanowiąc dodatkowe zabezpieczenie przed przypadkowym wejściem lub wjazdem osób trzecich na teren domostwa. Jednocześnie gdy brama jest zamknięta, pomaga uchronić dzieci i zwierzęta przed ryzykiem wtargnięcia na ulicę.

Wszechstronna usługa, czyli bramy wjazdowe z montażem

Nasze działania obejmują zarówno sprzedaż bram, jak też profesjonalny montaż. Dotyczy to skrzydeł danej bramy, lecz uwzględnia również automatykę oraz dodatkowe akcesoria. Dobrze dobrana i odpowiednio zamocowana brama może zatem już wkrótce stać się Twoją własnością.

W ramach naszych usług możemy również wykonać okresową konserwację, ewentualne naprawy i rozbudowę systemu. Każda realizacja jest przez nas odpowiednio omówiona, rzetelnie wyceniona oraz przeprowadzona zgodnie z wszelkimi normami, a także zgodnie z zasadami bezpieczeństwa.

Nowa jakość w Twoim najbliższym otoczeniu dzięki automatyzacji

Poza bramami wjazdowymi oferujemy także nowoczesne bramy garażowe. Ich automatyzacja sprawia, że auta w garażu są dodatkowo zabezpieczone przed kradzieżą, a wjazd lub wyjazd odbywa się bez wysiadania z samochodu. Dopełnieniem bram wjazdowych są natomiast domofony oraz wideodomofony, których bogaty wybór posiadamy w stałej sprzedaży. W firmie Bramex z powodzeniem zrealizujesz swoje plany dotyczące wszelkich bram wjazdowych.