Bramex » Blog » Automatyka do bram Kazimierza Wielka

Blog

Automatyka do bram Kazimierza Wielka

Bramex to wiodąca w województwie świętokrzyskim firma oferująca świetnej jakości rozwiązania z zakresu napędów do bram. Jeśli potrzebujesz pomocy w doborze odpowiedniego systemu, w Bramex oferuje swoje usługi również na terenie Kazimierzy Wielkiej.
Zapewniamy fachowe doradztwo wykwalifikowanej kadry pracowników na każdym etapie, również po zakupie.

 

Automatyka do bram dobrana na miarę twoich potrzeb


Fotokomórki kierunkowe z samoosiowaniem SAFEBEAMOferowane w FHU Bramex systemy są innowacyjne, a przy tym niezawodne. W naszej ofercie proponujemy automatykę do bram, w tym bram skrzydłowych czerpiącą z najnowszych rozwiązań technicznych.  
Zapewniamy szeroką gamę produktów wysokiej jakości, w tym:

Z nami dobierzesz odpowiednią bramę i automatykę do bram dostosowaną do twoich potrzeb. W Kazimierzy Wielkiej mamy już wielu zadowolonych klientów.


Napędy do bram najlepsze w całym województwie


D600-1000 24VW FHU Bramex sprzedajemy produkty pochodzące od sprawdzonych i uznanych na rynku producentów. Znajdziesz u nas systemy automatyki do bram, w tym bram skrzydłowych.  renomowanych marek, m.in Faac i Came. Bramex jest również autoryzowanym Partnerem Nice.

Nasze bramy i napędy do bram są certyfikowane, dlatego spełniają wymagane normy bezpieczeństwa.  Oferowana w FHU Bramex automatyka do bram jest estetyczna i funkcjonalna a przy tym niezwykle prosta w obsłudze.


Indywidualne podejście do klienta naszą wizytówką


W Bramex wszystkich klientów z Kazimierzy Wielkiej traktujemy indywidualnie. Starannie dobieramy bramy i napędy do bram, tak aby stanowiły odpowiedź na rzeczywiste potrzeby klienta. Zapewniamy również fachowe wsparcie w zakresie montażu, a także serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.
Prowadzimy sprzedaż w hurcie i detalu.