Bramex » Blog » Automatyka do bram Opatów

Blog

Automatyka do bram Opatów

Bramex oferuje doskonałej jakości rozwiązania z zakresu automatyki do bram. W Bramex proponujemy zarówno nowoczesne jak i sprawdzone bramy i napędy do bram, dostępne również na terenie Opatowa. W PHU Bramex zapewniamy fachowe doradztwo wykwalifikowanej kadry ekspertów.  Nasi pracownicy sprawnie podpowiedzą najbardziej optymalne rozwiązania z zakresu automatyki do bram, w tym bram skrzydłowych.


FHU Bramex  Opatów – napędy do bram solidne i niezawodne


Szlaban elektorechaniczny z ramieniem do siedmiu metrowOferowane w Bramex systemy są bardzo wysokiej jakości. Dzięki temu sprawdzają się doskonale, nawet w trudnych warunkach atmosferycznych. Automatyka do bram dostępna w Bramex, wykorzystuje najnowsze rozwiązania technologiczne. W naszej ofercie znajdziesz wszystko, co niezbędne do wygodnego korzystania z bramy wjazdowej:  
Zapewniamy szeroki wybór:


Klienci z Opatowa potwierdzają, że nasze bramy i napędy do bram są intuicyjne w obsłudze i wygodnie się z nich korzysta.


Innowacyjna automatyka do bram


Elektromechaniczny napęd do bram przesuwnych model 740-741W FHU Bramex proponujemy tylko produkty uznanych marek. Do popularnych producentów należą między innymi Faac i Came. Bramex jest również autoryzowanym Partnerem producenta Nice. Zależy nam na jakości, więc oferujemy produkty z certyfikatem, spełniające wymagane normy bezpieczeństwa.  
Dostępne w ofercie produkty są zarówno estetyczne jak i funkcjonalne. Decydując się na automatykę do bram Bramex, dokonujesz dobrego wyboru.


Funkcjonalne napędy do bram dobrane na miarę


W FHU Bramex każdego klienta traktujemy szczególnie.  Służymy radą w zakresie doboru odpowiedniego napędu do bramy, jak również pomagamy w montażu i instalacji. Umożliwiamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Sprzedajemy zarówno w hurcie jak i w detalu.