Bramex » Blog » Automatyka do bram Jędrzejów

Blog

Automatyka do bram Jędrzejów

Bramex to Firma Usługowo Handlowa mająca w swojej ofercie doskonałej jakości rozwiązania z zakresu automatyki do bram. W Bramex są zarówno nowoczesne jak i sprawdzone bramy i napędy do bram na terenie Jędrzejowa. W FHU Bramex zapewniamy fachowe doradztwo wykwalifikowanej kadry pracowników. Nasi eksperci doskonale i niezwykle trafnie podpowiedzą najbardziej optymalne rozwiązania.

 

FHU Bramex  Jędrzejów  – napędy do bram dobrane na miarę


Siłownik do garażu D600-1000 24VOferowane w Bramex systemy gwarantują niezawodność. Nasza automatyka do bram jest przy tym innowacyjna i wykorzystuje najnowsze rozwiązania technologiczne. W naszej ofercie znajdziesz automatykę do bram, w tym bram skrzydłowych.  
Zapewniamy szeroką gamę:


Cechą wspólną towarów dostępnych w FHU Bramex jest wysoka jakość. Kupione w Bramex jędrzejowskie bramy i napędy do bram są intuicyjne w obsłudze i niezawodne. Nasi klienci są otoczeni opieką również po zakupie, oferujemy fachowe wsparcie, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, a także wskazówki dotyczące montażu bram.

 

Wiodąca automatyka do bram


Siłownik do bramy garażowej Spin 11W FHU Bramex oferujemy tylko produkty renomowanych marek, między innymi wiodących producentów takich jak Faac i Came. Bramex jest również autoryzowanym Partnerem producenta Nice.
Sprzedajemy tylko certyfikowane towary. Nasze bramy i napędy do bram spełniają wymagane normy bezpieczeństwa.  Nasza automatyka do bram jest przyjazna dla użytkownika.
Zależy nam, aby oferowane produkty były zarówno estetyczne jak i funkcjonalne, dlatego wybór automatyki do bram spośród naszej oferty to gwarancja zadowolenia na długie lata.

 

Automatyka do bram z troską o klienta


W Bramex każdego klienta traktujemy indywidualnie, odpowiednio dopasowując ofertę do potrzeb.  Służymy radą w zakresie doboru odpowiedniego napędu do bramy, jak również pomagamy w montażu i instalacji. Jesteśmy otwarci na sprzedaż hurtową i detaliczną.