Bramex » Szlabany

Szlabany

Są takie miejsca, w których konieczne jest zapewnie sprawnego, płynnego ale przede wszystkim bezpiecznego, kontrolowanego przejścia. Mamy tu na myśli wszelkiego rodzaju parkingi, osiedla mieszkaniowe, tereny zakładów handlowych czy przemysłowych. W tym celu doskonale spisuje się zastosowanie szlabanów. FHU Bramex dysponuje swojej ofercie bogatą paletą szlabanów, co umożliwia właściwe dostosowanie do potrzeb klientów, z uwzględnieniem intensywności eksploatacji (otwierania i zamykania), szerokości przejazdu oraz sposobu ich obsługi (sterowanie radiowe, za pomocą przycisku lub nowoczesnych systemów np. typu kart magnetycznych).

Faac 613/614

Szlabany elektromechaniczne marki Faac pozwalają kontrolować ruch pojazdów na parkingach. Model 613 służy do pracy średniointensywnej, natomiast model 614 – do pracy intensywnej. Obsługa niewielkich parkingów osiedlowych, a także dużych parkingów przy centrach handlowych może być zautomatyzowana w nowoczesny sposób.

Faac 615 BPR

Szlaban hydrauliczny model 615 marki FAAC pozwala kontrolować ruch pojazdów na określonym terenie lub na parkingu poprzez regulowanie otwierania i zamykania przez osoby upoważnione. Zapobiega to przypadkowym wjazdom i zajmowaniu miejsc parkingowych przez osoby niepożądane oraz wzmacnia poziom zabezpieczenia danego terenu.

Faac 617

Szlaban elektromechaniczny Faac 715 daje możliwość zamontowania ramienia o długości do 7 metrów i pozwala zabezpieczyć szerokie wjazdy. Może on być stosowany do zabezpieczania parkingów, posesji, wjazdów na dany teren, czyli wszędzie tam, gdzie występuje potrzeba regulacji i kontroli ruchu pojazdów.

Szlaban S-BAR

Szlaban S-BAR marki Nice służy do zabezpieczania terenów przed wjazdem przypadkowych osób i sprawdza się podczas średniointensywnej pracy. Jego funkcjonalność oraz wygodna obsługa sprawiają, że jest chętnie wybierany zarówno do obiektów przemysłowych, jak też na przydomowe wjazdy. Maksymalna długość ramienia współgrającego z mechanizmem wynosi 4 metry.