Bramex » Akcesoria

Akcesoria

Do każdego systemu automatyki niezbędny jest szereg akcesoriów uzupełniających takich jak: piloty, listwy metalowe, centrale sterujące itp., które zapewniają jego sprawne działanie zgodnie z wszelkimi normami i zaleceniami. FHU Bramek posiada akcesoria najwyższej jakości, odpowiadające obowiązującym kryteriom.

Pilot 2-kanałowy 868 SLH

Pilot radiowy 2-kanałowy 868 SLH marki Faac usprawnia sterowanie automatyką do bram wjazdowych. Jego optymalne działanie oraz funkcjonalność pod kątem zabezpieczeń pozwalają zmniejszyć ryzyko wchodzenia lub wjeżdżania na teren posesji przez osoby niepożądane oraz usprawnić pracę skrzydła bramy bez względu na sposób jej otwierania.

Pilot 4-kanałowy XT4 868 SLH

Pilot 4-kanałowy XT4 868 SLH marki Faac pozwala na niezależne zaprogramowanie czterech przycisków, aby usprawnić działanie automatyki do bram wjazdowych i garażowych, a także zarządzać dodatkowymi systemami w domu i na terenie posesji. Możliwość indywidualnego ustawienia wszystkich parametrów pozwala dopassować całość do własnych potrzeb.

Fotokomórki SAFEBEAM

Fotokomórki SAFEBEAM marki Faac zapobiegają niekontrolowanemu zamknięciu bramy wjazdowej, gdy pojazd lub inny obiekt znajdują się w świetle bramy. Bez kontaktu z samochodem skrzydło zostanie zatem cofnięte do pozycji otwartej w momencie, gdy auto w trakcie zamykania bramy będzie nadal w świetle jej skrzydła.

Wyłącznik kluczykowy T10E

Wyłącznik kluczykowy T10E marki Faac może być montowany przy bramie wjazdowej na zewnątrz posesji lub przy bramie garażowej. Umożliwia on otwarcie bramy kluczem i sprawdza się, gdy potrzebne jest umożliwienie wjazdu na posesję osobom trzecim bez udostępniania im pilota. Zachowane zostają względy bezpieczeństwa i wyeliminowane ryzyko celowego lub przypadkowego przeprogramowania pilota.

Listwa zębata metalowa

Listwa zębata metalowa do zastosowania przy montażu bram przesuwnych usprawnia ich działanie i pozwala na płynną pracę mechanizmu. Listwa mocowana jest wzdłuż dolnej krawędzi bramy, a osadzone na wale wyjściowym siłownika koło zębate dopasowuje się do wgłębień listwy, zazębia się z nią i przesuwa skrzydło bramy.

Pilot 2-kanałowy Smilo SM2 433.92 MHz

Pilot 2-kanałowy SMILO marki Nice pozwala na sprawną obsługę automatyki do bram. W niewielkiej obudowie mieści się funkcjonalność z możliwością dostosowania do indywidualnych potrzeb poprzez programowanie każdego z przycisków. W kilka chwil można zwiększyć komfort obsługi bramy oraz usprawnić jej działanie.

Pilot 2-kanałowy FLO2 433.92 MHz

Pilot 2-kanałowy FLO marki Nice pozwala usprawnić obsługę automatyki do bram i w skuteczny sposób zwiększyć komfort jej użytkowania. Nowoczesny design oraz wygodne programowanie sprawiają, że model ten warto zastosować do obsługi własnej bramy wjazdowej lub garażowej, także dla dopełnienia ich systemów zabezpieczeń.