Bramex » Domofony

Domofony

Domofon jest jednym z najtańszych dostępnych na rynku zabezpieczeń przed wejściem nie upoważnionych osób na teren posesji lub budynku. Domofony proponowane przez FHU Bramex znajdują zastosowanie zarówno w domach jedno i wielorodzinnych, jaki i w biurach, instytucjach czy innego rodzaju obiektach publicznej użyteczności.

Zestaw 1129/321

Domofon 1129/321 marki Urmet przeznaczony jest do domów jednorodzinnych. Standardowe działanie urządzenia oraz nieskomplikowana obsługa sprawiają, że jest ono często wybierane zarówno w nowym budownictwie, jak też do zabezpieczenia wejścia na posesję przy istniejących już budynkach.

Zestaw 1127/311

Domofon w zestawie zestawie 1127/311 pozwala dobrze skomunikować otwieranie bramy, a odpowiednio zamontowany sprawia, że można otworzyć zaryglowaną bramę bez wychodzenia z domu. Powszechność domofonów sprawia, że na rynku pojawiają się stale nowe modele, których stopień zaawansowania i schemat działania warto dobrać do własnych potrzeb.

Zestaw 1129/31- 2 PRZEWODY !!!

Zestaw domofonowy Urmet jest urządzeniem do zdalnego otwierania furtki z możliwością rozbudowania systemu o dodatkowe funkcje. Prostota użytkowania oraz wygodny montaż sprawiają, że model 1129/31 jest chętnie wybierany przez osoby, które chcą szybko zmodernizować wejście na swoją posesję.

Zestaw 525/311

Domofon marki Urmet zestaw 525/311 pozwala zautomatyzować otwieranie furtki lub bramy. Prosta budowa oraz funkcjonalność sprawiają, że można sprawnie i w krótkim czasie zabezpieczyć posesję przed przypadkowymi wtargnięciami, przeprowadzić rozmowę przez unifon oraz jednym przyciskiem otworzyć bramę.