Robus

Robus

Siłowniki elektromechaniczne do bram przesuwnych o ciężarze do 350 kg, do 600 kg lub do 1000 kg. Technologia BLUEBUS.

Wśród nowoczesnych napędów do bram przesuwnych siłowniki Robus stanowią propozycję godną uwagi. Zależnie od modelu mogą być stosowane w bramach o masie do 400 kg, do 600 kg i do 1000 kg. Sprawdzają się między innymi na prywatnych posesjach i przy wspólnotach mieszkaniowych.

Solidne siłowniki w automatyce do bram

Szybka oraz niezawodna praca siłowników sprawia, że z powodzeniem zastępują one tradycyjne rozwiązania. Do ich najważniejszych zalet można zaliczyć również:
wygodę użytkowania – na przykład możliwość częściowego otwarcia bramy, kilka poziomów regulacji prędkości, siły i trybu pracy,
bezpieczeństwo – wszelkie nieprawidłowości działania systemu sygnalizuje świecąca lampa, co pozwala niezwłocznie wykryć problemy,
rozsądne zasilanie – nieużywany system przechodzi w tryb „uśpienia”, a opcja z akumulatorem awaryjnym zapewni działanie bramy również w przypadku braku prądu.

Technologia BLUEBUS to także możliwość podłączenia urządzeń peryferyjnych, takich jak fotokomórki lub dodatkowe lampy. Zapamiętuje również pozycje krańcowe bramy podczas programowania.

Płynnie, szybko, niezawodnie z siłownikami przesuwnymi Robus

Regularna konserwacja systemu sprawia, że brama będzie funkcjonować prawidłowo i spełni swoje zadanie przez cały czas użytkowania. Udogodnieniem jest funkcja serwisowa, która za pomocą świecącej kontrolki sygnalizuje potrzebę konserwacji po określonej liczbie cykli dla danego modelu.