Bramex » Automatyka » Siłowniki garażowe » D600-1000 24V

D600-1000 24V

D600-1000 24V

Siłowniki Faac D600 służą do użytku przydomowego, natomiast Faac D1000 – o większej sile ciągu/nacisku – do użytku półprzemysłowego.

Siłowniki Faac D600 służą do użytku przydomowego, natomiast Faac D1000 – o większej sile ciągu/nacisku – do użytku półprzemysłowego. Wszechstronność zastosowań sprawia, że mogą być montowane zarówno do bram garażowych uchylnych, jak też segmentowych. Staranny proces produkcji oraz odpowiednie zestawianie elementów dają wymierne korzyści.

Automatyka do bram garażowych dla wygody i bezpieczeństwa

Współczesne garaże są często automatyzowane już na etapie budowy, natomiast za sprawą innowacyjnej automatyki do bram garażowych możliwe jest również dostosowanie systemu siłownika do panelu otwieranego dotychczas ręcznie. Inne atuty napędów Faac to:

  • wszechstronność – możliwość zamontowania na każdej segmentowej oraz uchylnej bramie garażowej,
  • szybki montaż – zamontowanie siłownika oraz szyny wymaga podstawowych czynności, mocować należy do sufitu, co usprawnia nylonowa podstawka,
  • zabezpieczenia – automatyczne blokowanie zamkniętej bramy, a jednocześnie możliwość otwierania awaryjnego w przypadku braku prądu,
  • kontrolowanie prędkości – ustawiona elektronicznie, pozwala na płynne przemieszczanie się bramy garażowej w określonej płaszczyźnie.

Napędy posiadają dodatkowo funkcję chroniącą przed zgnieceniem. Jeżeli panel bramy napotka opór, na przykład auto lub dowolny przedmiot, cofnie się do pozycji otwartej. W związku z tym udogodnieniem nie są potrzebne fotokomórki.

Napędy do bram – nowoczesny garaż bez radykalnych zmian

Odnowienie bramy garażowej i jej zautomatyzowanie warto oprzeć o wysokiej klasy materiały i systemy. W przypadku napędów Faac 600 oraz Faac 1000 zastosowano udogodnienia oraz innowacje, które z powodzeniem zastępują dotychczasowe rozwiązania w dziedzinie bezpieczeństwa, a także funkcjonalności garaży.

Zawartość zestawu:

  • głowica napędu z wbudowaną centralą sterującą,
  • Szyna 3000 mm z łańcuchem (2-częściowa),
  • moduł radiowy,
  • 2 piloty typu XT2 868 MHz.