Wingo 5000

Wingo 5000 Zestaw do bram dwuskrzydłowych o długości skrzydła do 3,5 m

Prezentowany napęd do bram skrzydłowych to model Wingo 5000 marki Nice. Jego możliwości adaptacyjne oraz wszechstronnie rozbudowana automatyka sprawiają, że warto unowocześnić obecną bramę albo wyposażyć nową skrzydłową w funkcjonalne rozwiązania. Tak przygotowany wjazd na posesję będzie lepiej spełniał swoje zadanie.

Automatyka do bram na każde warunki

Wielokrotne otwieranie i zamykanie bramy oraz trudne czynniki atmosferyczne to kwestie, z którymi Wingo 5000 radzi sobie doskonale. Trwałość poszczególnych elementów wynika z wysokiej klasy materiałów i precyzji wykonania, a dodatkowe atuty systemu to:

  • automatyczne testowanie sprawności – przed każdym ruchem bramy centrala sprawdza prawidłowość działania fotokomórek za pomocą funckji Fototest,
  • płynna praca podczas otwierania i zamykania – optymalnie ustawione parametry zapobiegają gwałtownym szarpnięciom, skrzydła otwierają się powoli i płynnie,
  • funkcja furtki – pozwala otworzyć jedno skrzydło bramy na niewielką szerokość, co sprawdza się w bramach bez tradycyjnej furtki,
  • napęd samohamowny – mechaniczne blokowanie następuje po zakończeniu pracy silnika w cyklu otwierania lub zamykania; dodatkowe ryglowanie nie jest zatem potrzebne.

Podstawowy zestaw Wingo 500 to dwa siłowniki, dwa piloty oraz centrala sterująca A60, natomiast opcjonalnie można go poszerzyć między innymi o antenę i lampę ostrzegawczą, co dodatkowo usprawni korzystanie z pełni możliwości systemu.

Brama otwiera się z szybkością 0,6 m/min, zasilanie centrali i silnika wynosi 230 V.

Napędy do bram Nice – rozwiązania niekonwencjonalne

W tych napędach do bram zastosowano innowacje, które natychmiast po zamontowaniu całego systemu są gotowe do pracy. Optymalnie ustawione parametry działania oraz prawidłowo zamontowane skrzydła bramy sprawią, że całość z powodzeniem zastąpi tradycyjną bramę otwieraną ręcznie i będzie służyć wygodzie użytkowników.