POP

POP Elektromechaniczne siłowniki do bram skrzydłowych o długości skrzydła do 2 m, idealne do montażu na szerokich słupkach

Siłowniki elektromechaniczne Pop sprawdzają się w niewielkich bramach starszej generacji. Długość skrzydła do 2 m i maksymalny ciężar 200 kg to parametry, które z powodzeniem obsłuży automatyka Pop. Odpowiednie zaprogramowanie siłowników sprawia, że korzystanie z bramy wjazdowej jest znacznie wygodniejsze każdego dnia.

Estetyka i funkcjonalność napędów do bram Pop

Klasyczne wzornictwo sprawia, że system automatyzujący bramę będzie współgrał wizualnie ze skrzydłami bramy oraz jej otoczeniem. Wysokiej klasy materiały zastosowane do stworzenia tych napędów podnoszą trwałość całej konstrukcji. Użytecznym rozwiązaniem jest również:
odblokowanie awaryjne – mechanizm, który działa także podczas braku prądu; daje możliwość ręcznego otwierania,
proste programowanie – trzy przyciski odpowiadają za wszystkie ustawienia, dlatego można szybko i skutecznie ustawić pożądane parametry,
częściowe otwieranie bramy – możliwe jest otwarcie jednego skrzydła lub uchylenie, aby powstało przejście na wzór furtki,
pamięć krańcowego położenia skrzydeł – napęd przestaje pracować, gdy podczas zamykania lub otwierania rama znajdzie się w zaprogramowanej wcześniej pozycji.

Udogodnieniem jest również możliwość szybkiego zamontowania systemu, bez konieczności spawania i używania skomplikowanych urządzeń. Napęd ten należy montować na szerokim słupku, głębokość osadzenia zawiasu może wynosić nawet 25 cm.

Brama otwiera się w 20 sekund, zasilanie centrali i silnika wynosi 230 V.

Solidna automatyka do bram – dobry wybór

Marka Nice to pewność, że automatyka do bram będzie spełniać swoje zadanie. W systemie Pop sprawność, stopień zabezpieczeń oraz niezawodność widać podczas codziennego użytkowania. Możliwość domontowania elementów takich jak fotokomórki oraz lampy sygnalizujące sprawia, że z prostego systemu powstanie automatyzacja na wyższym poziomie.