Hyke

Hyke Siłowniki elektromechaniczne z ramieniem łamanym do bram skrzydłowych o długości skrzydła do 3,5m i ciężarze właściwym do 330kg.

Siłowniki elektromechaniczne Hyke służą do obsługi bram skrzydłowych, których ciężar wynosi do 330 kg, a maksymalna długość skrzydła to 3,5 m. Zaawansowane rozwiązania tego systemu pozwalają na niekłopotliwą obsługę, a montaż za pomocą specjalnych uchwytów nie wymaga spawania. Jest to zatem automatyka do bram, na którą warto zwrócić uwagę.

Wszystko, co niezbędne w napędach do bram

W napędach do bram Hyke proces otwierania i zamykania odbywa się z niezwykłą precyzją oraz płynnością. Ich funkcjonalność dotyczy również:
pamięci ustawień – zaprogramowanie bramy na określoną szerokość otwierania sprawia, że nie otworzy się ona bardziej niż zostało to ustawione,
automatycznego zamykania – siłownik odpowiedzialny jest również za zamykanie bramy, więc nie ma potrzeby każdorazowego używania pilota,
autodiagnozy – specjalna lampa zamontowana na bramie komunikują odpowiednią liczbą zaświeceń o ewentualnych błędach ustawień lub awariach,
przewodów – system wyposażony jest jedynie w dwa przewody, co zmniejsza ryzyko nieprawidłowego montażu i łączenia poszczególnych elementów.

Do poszczególnych siłowników istnieje możliwość dodatkowego zamontowania akumulatorów, które sprawdzą się w sytuacji braku prądu. Brama będzie wtedy nadal funkcjonować sprawnie lecz na zasilaniu awaryjnym.

Zaawansowana automatyka do bram, prosta obsługa

Marka Nice słynie z solidnych systemów automatyki do bram i solidność ta jest widoczna również w siłownikach Hyke. Płynna oraz cicha praca bramy, możliwość zaprogramowania indywidualnych ustawień oraz trwałość poszczególnych elementów sprawiają, że jest to dobra alternatywa dla tradycyjnych bram bez napędu.