G-BAT 400

G-BAT 400

Zestaw do bram z dwoma skrzydłami uchylnymi

Zestaw dostarczany jest w komplecie z akcesoriami i przeznoczy jest do automatyzacji pracy bram dwuskrzydłowych o maksymalnej długości skrzydła wynoszącej 4,0m.

Wysokiej klasy napędy do bram skrzydłowych to kategoria, do której można zaliczyć model  Faac Genius  G-BAT 400.
Kompletny system wraz z trwałym i funkcjonalnym siłownikiem sprawia, że znacznie wzrastają możliwości użytkowe bramy, zwiększa się zakres programowania określonych funkcji i wydłuża się potencjalny czas użytkowania.

Automatyka do bram w najlepszym wydaniu

Komfortowa automatyzacja bram o długości skrzydła do 3 metrów za pomocą tego napędu pozwala w pełni wykorzystać możliwości, jakie daje nowoczesna automatyka do bram.  Spośród głównych zalet G-BAT 400 warto wymienić:

  • typowy montaż – tubowa konstrukcja oraz mocowanie siłowników od czoła bramy usprawnia pracę i pozwala szybko zakończyć działania montażowe,
  • możliwość programowania – ustawić można między innymi czas przerw autozamykania oraz pozycje regulacji siły w 8 opcjach,
  • wysoka klasa elektroniki – centrale sterujące tworzone są w Anglii z podzespołów wysokiej klasy, co sprawia, że całość jest odporna na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych,
  • optymalne koszty obsługi – niezbędne jest jedynie okresowe smarowanie połączeń siłowników; poza tą czynnością system jest bezobsługowy.

W przypadku braku prądu bramę można odblokować ręcznie i użytkować tak do czasu przywrócenia zasilania. Jest to wygodne rozwiązanie, które pozwala korzystać z bramy automatycznej niezależnie od okoliczności.

Uniwersalny siłownik wielu zastosowań, czyli napędy do bram dla każdego

Jedną z możliwości zastosowania napędów G-BAT do bram skrzydłowych jest montaż na potrzeby wspólnoty mieszkaniowej. Programowanie systemu tak, aby możliwe było otwarcie bramy kilkoma pilotami, pozwala w pełni skorzystać z wszechstronności tego systemu. Autozamykanie daje pewność, że skrzydło bramy samo wróci do właściwej pozycji.