Faac S418

Faac S418

Siłowniki do bram Faac S418 usprawniają działanie bram skrzydłowych o długości do 2,3 m oraz do 4,6 m szerokości.

Siłowniki do bram Faac S418 usprawniają działanie bram skrzydłowych o długości do 2,3 m oraz do 4,6 m szerokości. Z systemem Faac wjazd na posesję będzie znacznie bardziej funkcjonalny i nowoczesny, a samo skrzydło odpowiednio zabezpieczone przed przypadkowym otwarciem. Takie rozwiązanie to długofalowa inwestycja dla osób ceniących wygodę użytkowania.

Renomowana marka napędów do bram – propozycja godna zaufania

Nieustannie rosnące wymagania względem napędów do bram sprawiają, że nowoczesne modele mają wiele zalet w standardzie, dają także możliwość dołączenia opcjonalnych funkcji. Do atutów Faac S418 należą między innymi:

  • trwałość – siłowniki przystosowane są do wielokrotnego codziennego użytkowania, pozostają tak samo wydajne przy intensywnej eksploatacji,
  • płynna praca – brama otwiera się cicho i płynnie, zawsze po określonym torze oraz z zaprogramowaną szybkością,
  • bezpieczeństwo – opcja antyzgnieceniowa powoduje natychmiastowe cofnięcie skrzydła do pozycji otwartej w przypadku zetknięcia się z pojazdem lub innym obiektem,
  • mechanizm odblokowujący – możliwość niezwłocznego przejścia w tryb ręcznego otwierania skrzydła podczas braku prądu.

Siłowniki te mogą być stosowane w przydomowych i przemysłowych bramach skrzydłowych, ponieważ mają odpowiednią wytrzymałość, a opcjonalnie mogą być łączone z dodatkowymi elementami, zwiększającymi sprawność, na przykład z fotokomórkami.

Automatyka do bram skrzydłowych, czyli wygoda zdalnego sterowania

Bramy bez odbojników oraz rygli w swojej prostocie mają potencjał, który będzie widoczny podczas codziennego sterowania pracą skrzydeł. Opracowanie rozwiązań przez markę Faac sprawia, że jednym przyciskiem pilota uruchamia się gamę możliwych udogodnień.