414

414 Napęd elektromechaniczny do bram skrzydłowych dla skrzydła o długości do 3 m (4 m z zamkiem elektromagnetycznym).

FAAC 414 to idealne napędy do bram, które mają stać się znacznie bardziej funkcjonalne bez konieczności wymiany całej konstrukcji. Zdolności adaptacyjne systemu pozwalają niezwłocznie przystąpić do działań, czyli zautomatyzowania bramy, aby jeszcze lepiej spełniała swoje zadanie i nabrała nowych funkcjonalności.

Automatyka do bram – rozsądny wybór

Prawidłowe działanie automatyki do bram sprawia, że systemy takie cieszą się nieustannym powodzeniem. Model 414 warto wybrać ze względu na:

  • bezpieczeństwo – wyważony punkt podparcia skrzydeł zapewnia blokadę bramy po jej zamknięciu, co zapobiega jej przypadkowemu otwieraniu,
  • trwałość – stabilna konstrukcja poszczególnych elementów oraz solidne ich wykonanie zapewnia nieprzetrwaną pracę również w skrajnych temperaturach (od -20°C do +55°C),
  • oszczędności – silnik pracuje tylko podczas otwierania lub zamykania bramy i wyłącza się, gdy skrzydła znajdują się już na ostatecznych pozycjach,
  • wszechstronność – szybki montaż, płynna oraz cicha praca napędu i całej bramy usprawniają przebieg prac oraz korzyści płynące z użytkowania bramy.

Ten system ma zastosowanie w bramach osadzonych na masywnych klinkierowych kolumnach. Prawidłowo zamontowane siłowniki i fotokomórki, sprawiają, że można w pełni korzystać z funkcjonalności oraz wszechstronności zastosowanego rozwiązania, a jednocześnie cieszyć się zwiększonym bezpieczeństwem własnej posesji.

Napędy do bram skrzydłowych w odpowiednio przygotowanym zestawie

Podstawowy zestaw elementów tego napędu do bram skrzydłowych składa się z dwóch siłowników, centrali sterującej oraz fotokomórki, a całość obsługiwana jest pilotem. Urządzenie pracuje niezawodnie także w trudnych warunkach atmosferycznych, jest wytrzymałe na działanie tych czynników. Marka FAAC to długi czas użytkowania systemów do automatyzacji bram.