Milord

Milord Zestaw Milord 230 Vac dostarczany jest w komplecie z akcesoriami (patrz lista) i przeznaczony jest do automatyzacji bram przesuwnych o masie maksymalnej wynoszącej 400 kg.

Faac MILORD (do 400kg)  jest przeznaczony do bramy przesuwnej, którego działanie obejmuje zarówno standardowe, jak też dodatkowe funkcje, spotykane w wysokiej klasy napędach do bram. Można w ten sposób szybko i profesjonalnie zautomatyzować bramę wjazdową, opierając całość o funkcjonalny i niezawodny system z siłownikiem.

Automatyka do bram przesuwnych – wygoda i bezpieczeństwo

Model MILORD  sprawia, że automatyzacja bram przesuwnych staje się wygodna oraz innowacyjna. Ten system wyróżnia:

  • wszechstronność – przeznaczony do bram przesuwnych oo ciężarze do 400 kg; posiada wbudowaną centralę sterującą,
  • bezpieczeństwo – fotokomórki VEGA stosowane na zewnątrz zabezpieczają między innymi przed przytrzaśnięciem bramą człowieka lub pojazdu,
  • łatwe sterowanie –  centrala sterująca siłownikiem obsługiwana jest za pomocą nowoczesnego, funkcjonalnego pilota,
  • indywidualne ustawienia – kodowanie automatyczne daje możliwość zastosowania i zapisania 250 różnych kodów pamięci.

Odlewane aluminium zastosowane na korpusie silnika przekładniowego daje urządzeniu podwyższoną trwałość i odporność, natomiast ochronna obudowa ABS dodatkowo zapobiega uszkodzeniom.

Profesjonalne napędy do bram dla bezpieczeństwa posesji

Magnetyczny wyłącznik krańcowy zapewnia prawidłowową pracę siłownika w dowolnych warunkach, także zimą. Nie występuje potrzeba stosowania zamków dzięki samoblokującej konstrukcji, natomiast rozwiązaniem w przypadku braku zasilania jest możliwość ręcznego otwarcia bramy.