JUMBO 14

JUMBO 14 Napęd elektromechaniczny do bram przesuwnych do użytku przydomowego i półprzemysłowego dla skrzydła o maksymalnym ciężarze 1400 kg.

Zestaw JUMBO 14 marki Faac pozwala na bezawaryjną obsługę bram do 1400 kg. W związku z tym także duże i masywne skrzydła poruszają się płynnie oraz cicho, zapewniając odpowiednio szybkie zamykanie i otwieranie bramy wjazdowej na posesję. Nowoczesne rozwiązania sprawiają, że model ten jest często wybierany przez użytkowników.

Automatyka do bram przesuwnych w innowacyjnym wydaniu

Zaawansowane rozwiązania sprawiają, że model JUMBO automatyki do bram z powodzeniem konkuruje z urządzeniami o podobnych parametrach. Główne cechy tego napędu elektronicznego to:

  • niezawodna obsługa – przekładnie metalowe oraz precyzyjne łożyskowanie wału głównego zapewnia swobodne przesuwanie bramy,
  • optymalna siła – zasilanie jednostką o 230 V (+6% -10%) pozwala z powodzeniem obsługiwać najcięższe skrzydła bram w tej klasie; moc silnika to 1000 W,
  • otwarcie częściowe – bez konieczności montowania furtki można zapewnić przejście domownikom i gościom,
  • magnetyczny wyłącznik krańcowy – blokuje pracę silnika w momencie, gdy skrzydło bramy zetknie się ze słupkiem zamykającym.

Proste programowanie automatyki do bram JUMBO sprawia, że można szybko oraz skutecznie usprawnić wjazd na własną posesję oraz odpowiednio zabezpieczyć teren. Nowoczesne technologie zastosowane podczas tworzenia systemu to gwarancja jakości.

Brama otwiera się z szybkością 10 m/min, zasilanie wynosi 230 V.

Niezwykła moc wśród napędów do bram

Skrzydło bramy ważące ponad tonę i o długości do 15 m wyposażone w system JUMBO będzie sprawnie funkcjonować, a dodatkowo zasygnalizuję potrzebę wykonania przeglądu okresowego po odpowiednim wcześniejszym zaprogramowaniu.